RU

Кужель викликали на допит у справі про вбивство Щербаня

17.05.2012, 13:17
Кужель викликали на допит у справі про вбивство Щербаня - Фото
Олександра Кужель
Колишнього керівника Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, лідера громадської організації Громадський спротив Олександру Кужель викликали на допит в Генеральну прокуратуру України. Про це вона написала на своїй сторінці в мережі Facebook.

"На 15:00 запрошена в Генпрокуратуру для дачі свідчень у справі Щербаня", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що у прокуратури є  достатньо підстав вважати, що Юлія Тимошенко причетна до вбивства Євгена Щербаня. "Ми маємо свідчення декількох осіб, які безпосередньо вказують на Тимошенко й Лазаренка як людей, які замовили і фінансували вбивство, ми маємо також непрямі свідчення в цьому ж сенсі", - підкреслив він.

4 квітня син Євгена Щербаня Руслан заявив про необхідність проведення розслідування можливої ​​причетності Тимошенко до вбивства його батька. На питання журналістів, чому він мовчав 16 років, Щербань сказав, що "боявся за своє життя й безпеку своєї родини". У відповідь Тимошенко заявила, що влада використовує сина Євгена Щербаня, щоб помститися політичному опонентові. "Я хочу вірити, що син Євгена Щербаня зрозуміє, як підло і низько його використали, і більше так не робитиме. Адже це вже питання вищої моральної компетенції. Той, хто буде оцінювати колись його життя на цій землі, живе не в Межигір'я ", - написала екс-прем'єр-міністр.

Член виконкому Ліберальної партії, депутат Щербань був розстріляний 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька після прибуття з Москви. Злочинці зникли з місця події на автомобілі. Щербань, його дружина і механік померли від поранень. Бортінженер літака помер у лікарні від вогнепального поранення в шию. Міліція виключила політичну версію вбивства і як основну розробляла кримінальну.

Досьє на Олександру Кужель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини