RU

Кужель відмовили в реєстрації її Громадянського опору

27.12.2011, 16:02
Кужель відмовили в реєстрації її Громадянського опору - Фото
Олександра Кужель
Державна реєстраційна служба відмовила Олександрі Кужель в легалізації її Всеукраїнської громадської організації Громадський опір. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За словами Кужель, причина, зазначена в офіційній відмові - основна мета діяльності організації не узгоджується зі ст.3 закону про об'єднання громадян. У цій статті прописано, що громадська організація є об'єднанням громадян для задоволення та захисту своїх законних інтересів.

Кужель вважає, що відмова - незаконна, і реєстраційна служба не має на це жодних прав.

"У всьому світі громадянське суспільство є символом держави особливого типу, недосяжного при нинішній владі - держави, в якій юридично забезпечені і політично захищені основні права і свободи особистості. В Україні право на існування, очевидно, мають лише громадські організації Кедр (адреса прописки - Межигір'я ), які отримують майже дев'ять тисяч гектарів заповідної землі у Великій Алушті. У Кедра і їм подібних основна мета діяльності знаходиться в повній відповідності з тією, яку зазначає Держслужба реєстрації - вони створені дійсно для задоволення своїх інтересів", - сказала вона.

Кужель стверджує, що всі документи Громадянського опору повністю відповідають вимогам законодавства: "Ми легалізовані з моменту подання письмового повідомлення, з 18 листопада 2011 року".

Нагадаємо, в жовтні Кужель склала з себе повноваження заступника голови партії Сильна України (лідер - віце-спікер Сергій Тігіпко). Після цього вона оголосила про старт власного громадянського проекту, в якому "не буде лідера, там головний лідер - народ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини