RU

Кужель сім годин допитували в справі про вбивство Щербаня

18.05.2012, 10:24
Кужель сім годин допитували в  справі про вбивство Щербаня - Фото
Олександра Кужель
Колишнього керівника Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, лідера громадської організації Громадський опір Олександру Кужель сім годин допитували в Генпрокуратурі у справі про вбивство Євгена Щербаня.

"Приводом для "бесіди" в Генпрокуратурі послужило інтерв'ю, показане по каналу ТВі, в якому я розповідала правду про вбивство Євгена Щербаня, якого знала досить близько. Сім годин допиту - це нелегко", - написала Кужель на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Хочу сказати, що ... мої візаві були коректні. Але їх коректність не знімає головного питання - яким чином високопоставлені чини Генеральної прокуратури можуть озвучувати на весь світ звинувачення проти Тимошенко у справі Щербаня, якщо слідство тільки йде, проходить опитування свідків? Що дає їм право робити такі неоднозначні висновки і тиражувати їх у ЗМІ, в тому числі і зарубіжних? ", - додала вона.

Нагадаємо, раніше перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що у прокуратури є достатньо підстав вважати, що Юлія Тимошенко причетна до вбивства Євгена Щербаня. "Ми маємо свідчення декількох осіб, які безпосередньо вказують на Тимошенко і Лазаренка як людей, які замовили і фінансували вбивство, ми маємо також непрямі свідчення в цьому ж сенсі", - підкреслив він.

Член виконкому Ліберальної партії, депутат Щербань був розстріляний 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька після прибуття з Москви. Злочинці зникли з місця події на автомобілі. Щербань, його дружина і механік померли від поранень. Бортінженер літака помер у лікарні від вогнепального поранення в шию. Міліція виключила політичну версію вбивства і як основну розробляла кримінальну.

Досьє на Олександру Кужель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини