RU

Кужель про вбивство Щербаня: Тимошенко тоді була просто дівчинкою

07.03.2013, 12:06
Кужель про вбивство Щербаня: Тимошенко тоді була просто дівчинкою - Фото
Олександра Кужель
"Євген Щербань ніколи не ставив акцент на Юлії Тимошенко. Вона для нас не існувала, вона була незначною. Я була вже політиком з ім'ям тоді, а вона коли прийшла - якась дівчинка. Її ім'я ніколи не згадувалося на фракції. Це був не Женін рівень", - сказала свідок захисту Олександра Кужель в Печерському суді Києва, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кужель підкреслила, що конфлікту між Щербанем і Тимошенко не було. "Відносин у них якихось особливих не було", - сказала свідок.

На її думку, можливі причини вбивства потрібно шукати в іншому: "Проблеми Жені з Ітерою і його політичне рішення підтримати Марчука". Так, Кужель розповіла, що незадовго до вбивства Щербаня на засіданні фракції оголосив, що збирається підтримати Євгена Марчука на посаду президента, чим викликав невдоволення Володимира Щербаня (екс-депутат Ради і екс-губернатор Донецької області, вже давав свідчення у суді як свідок), який вважався одним з можливих кандидатів.

Після цього, за словами Кужель, Володимир Щербань навіть перестав ходити на засідання фракції. Також свідок підкреслила, що після вбивства Володимир Щербань претендував на те, щоб стати опікуном дітей Євгена Щербаня, але ті йому відмовили.

Досьє на Олександру Кужель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини