RU

Кужель допитують у справі Щербаня без Тимошенко

07.03.2013, 11:20
Кужель допитують у справі Щербаня без Тимошенко - Фото
Олександра Кужель
Суддя Печерського суду Києва прийняла рішення проводити допит Олександри Кужель без Юлії Тимошенко у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя зачитала повідомлення від Пенітенціарної служби, в якому говориться, що вчора близько 18:00 Тимошенко було поставлено ряд питань про можливість її присутності на сьогоднішньому судовому засіданні. "Відповіді Тимошенко свідчать, що вона не бажає брати участь", - повідомляє ДПтС.

Крім того, в повідомленні сказано, що Тимошенко повідомили про можливість забезпечити її участь у допиті за допомогою відеоконференцзв'язку, на вона також відмовилася.

Прокурор Лілія Фролова заявила, що вважає за можливе допит без Тимошенко.

Адвокат Олександр Плахотнюк заявив, що суд повинен перенести засідання. "Як я зрозумів, відмови не було, а Пенітенціарна служба робить висновки з розмови з Тимошенко. Я впевнений, що у Пенітенціарної служби відсутня будь-яка заява Тимошенко про її відмову. Я знаю, що вона хоче бути присутньою", - сказав він.

За словами адвоката, акти Пенітенціарної служби навіть не передбачені законодавчо. "Жоден закон не передбачає складання жодних актів. Не можна вважати цей акт підставою для відмови Тимошенко брати участь у допиті свідка. Тож, навіть не сподіваючись на будь-яке Ваше рішення на користь захисту, я все ж заперечую проти продовження засідання. Цей документ не відповідає закону, а його зміст не відповідає дійсності", - сказав Плахотнюк.

Суддя ухвалила рішення провести допит.

Крім того, в ході сьогоднішнього засідання потерпілий Євген Щербань (молодший син убитого депутата) заявив, що судом порушуються його права, так як він не інформується належним чином про проведення допитів.

Досьє на Олександру Кужель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини