RU

Кужель боїться за своє життя: За Ітерою стоїть багато трупів

07.03.2013, 13:15
Кужель боїться за своє життя: За Ітерою стоїть багато трупів - Фото
Олександра Кужель
Свідок захисту Олександра Кужель в Печерському суді Києва у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня запевняє, що у покійного не було конфлікту з Павлом Лазаренком, але був з російською газовою компанією Ітера. Про це вона сказала сьогодні в суді.

"Женя вільно заходив до нього (Лазаренка, - ред.) і вільно вирішував усі питання. Проблемних питань не було", - сказала вона. Кужель додала, що коли Щербань переконував голосувати за Лазаренка як прем'єра, то говорив, що це правильне рішення, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кужель акцентувала на конфлікті Щербаня з компанією Ітера. Свідок розповіла, що вона працювала в парламентській комісії, яка вивчала ситуацію на енергетичному ринку України. За деякий час до вбивства Щербань сказав, що у нього є "убивчий" компромат на компанію Ітера. "Я навіть на допиті в прокуратурі не називала назву цієї фірми. І навіть зараз не знаю, чи в безпеці я буду, знаючи, скільки трупів за нею стоїть. Я і зараз ішла і боялася, називати чи ні. Занадто багато смертей пов'язано з Донецькою областю", - підкреслила Кужель.

Вона додала, що в підсумку Щербань так і не передав їй цей компромат, сказавши, що так вона залишиться жива.

"Спочатку я не зв'язала ці моменти з фактом загибелі. Але комісія працювала і після вбивства. Зараз я це бачу", - сказала вона.

Досьє на Олександру Кужель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини