Кушанашвілі прокоментував заборону на в'їзд в Україну

28.03.2016, 18:09
Кушанашвілі прокоментував заборону на в'їзд в Україну - Фото
Отар Кушанашвілі (скріншот інтерв'ю LifeNews)
Грузинський і російський телеведучий Отар Кушанашвілі, якому СБУ сьогодні заборонила в'їзд в Україну терміном на три роки, назвав свої різкі висловлювання про Україну "монтажем". Про це йдеться прес-релізі Медіа Холдингу Вести Украина, який в надійшов до редакції ЛІГА.net.

"Це чистої води монтажна склейка. Я переконаний, що це був монтаж", - говорить Кушанашвілі. Він також стверджує, що залишається патріотом України.

"Якщо я до вас не доїду, це не змінить мого ставлення до України. Я завжди залишуся патріотом України", - йдеться в заяві скандального ведучого.

У Медіа Холдингу Вести Украина заявили, що направили в СБУ офіційний запит для роз'яснення позиції спецслужби щодо Кушанашвілі.

В інтерв'ю (з 6:49 по 7:59) російському пропагандистському телеканалу LifeNews Кушанашвілі заявив: "Мені здається, що тільки один погляд прем'єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, каже про те, що рівень психопатії є дуже високим... По очах його видно, що він несповна розуму. І виходячи з того, що він є одним з керівників держави, яка веде цю війну, можна сказати, що з київською стороною щось не так... Але якщо ви мене питаєте, за кого я, то звичайно, я за Російську Федерацію, в якій живу і яку люблю".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина