RU

Курилка у Верховній Раді повинна бути закрита, - регіонал

17.12.2012, 12:53
Курилка у Верховній Раді повинна бути закрита, - регіонал - Фото
Юрій Мірошниченко
Курилка у Верховній Раді повинна бути закрита у зв'язку зі вступом з 16 грудня в силу нового закону про заборону куріння. Про це на прес-конференції заявив народний депутат Юрій Мірошніченко.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Мірошниченко підкреслив: "Закон зобов'язані виконувати всі. І для народних депутатів немає ніяких винятків щодо дотримання законів. Цей закон вимагає обмеження куріння в приміщеннях, і він буде виконаний. Єдине, закон передбачає, що в будинках може бути виділено приміщення до 10% площі для курилок, але це не в державних органах. Тобто, у Верховній Раді ці курилки повинні бути закриті".

За його словами, якщо курилка не буде закрита, на Верховну Раду повинен бути накладений штраф відповідно до закону. Штрафувати повинні і самих депутатів у разі, якщо вони будуть порушувати закон.

Тепер, вважає Мірошниченко, депутати повинні виходити палити на вулицю.

Нагадаємо, з 16 грудня, відповідно до закону про заборону куріння в громадських місцях, палити заборонено в ресторанах, барах, кафе, готелях, урядових будівлях, спортивних аренах, ліфтах і таксофонах, у закладах охорони здоров'я, на дитячих майданчиках і в під'їздах житлових будинків. Штраф за куріння в недозволених місцях встановлений від 1 до 10 тис.грн. Невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжкою або іншими засобами для видалення тютюнового диму також карається штрафом в розмірі від 1 до 10 тис. грн.

Досьє на Юрія Мірошниченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини