RU

Курченко намагається отримати громадянство Молдови - ЗМІ

18.06.2015, 14:04
Курченко намагається отримати громадянство Молдови - ЗМІ - Фото
Сергій Курченко
Бізнесмен  Сергій Курченко, який знаходиться в розшуку, близький до сім'ї екс-президента  Віктора Януковича, намагається отримати громадянство Молдови. Про це йдеться в документах, наданих членам депутатського комітету першим заступником голови СБУ Юрієм Артюховим, повідомляє  Українська правда.

"У числі поданих в компетентні органи документи Курченко надав копії паспортів громадянина Російської Федерації (цивільний і для виїзду за кордон), виданих йому в 2014 році, а також підроблену довідку управління спеціальних перевірок та довідкового обліку Діао (Департамент інформаційно-аналітичного забезпечення, - ред .) МВС України від 07.07.2014, згідно якої він нібито не перебуває в Україні в розшуку і не притягувався до кримінальної відповідальності ", - йдеться в документах.

Курченко намагається отримати громадянство Молдови - ЗМІ

Скріншот сайту МВС
Як відомо, Курченко знаходиться в міжнародному розшуку, за наявною інформацією, він переховується в Росії. Його звинувачують у створенні та безпосередньому керівництві організацією, діяльність якої завдала збитків державі у нафтогазовій та банківській сферах на загальну суму близько 5 млрд грн.

"Слідчі формують доказову базу про протиправне постачання афілійованими з Курченком компаніями державним підприємствам Нафтогаз України, Укртрансгаз, Чорноморнафтогаз обладнання за завищеною вартістю", - йдеться в документах.

Крім того, формується доказова база про протиправну реалізацію скрапленого газу через підконтрольні Курченку комерційні структури, укладення фіктивних угод з компанією Газ Україна 2020 на поставку нафтопродуктів, привласненні коштів рефінансування Національного банку.

В рамках розслідування кримінального провадження накладено арешт на особисті рахунки, рухоме і нерухоме майно на загальну суму понад 1,2 млрд грн, заарештовані четверо підозрюваних.

Сербські ЗМІ раніше
повідомляли, що Курченко нібито отримав громадянство Сербії.

Нагадаємо, 16 червня в Берліні німецькі правоохоронні органи затримали відомого українського банкіра - заступника голови наглядової ради групи ВЕТЕК
Бориса Тимонькіна.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини