Культцентр РФ вчить дітей в Україні не співати дифірамби вбивцям

05.09.2016, 16:28
Культцентр РФ вчить дітей в Україні не співати дифірамби вбивцям - Фото
Фото: ukr.rs.gov.ru
У Сумській області в заповіднику Буймерівка завершив роботу "літній табір для молодих співвітчизників", організований Російським культурним центром Сумщини. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Росспівробітництва 18 серпня.

Повідомляється, що в роботі табору взяли участь понад 50 дітей із Сумської області, Полтави, Харкова, а також з Литви. Крім "ранкових зарядок, смачних сніданків і обідів" в таборі були також "ранкові та вечірні молитви".

Однак, в російській культурному центрі Сумщини відзначили, що головне, чого вчили дітей в таборі, "не в цьому, а в іншому".

"У тому, що в прагненні зрозуміти наше сьогодення і передбачати майбутнє ми спираємося на об'єктивне, не понівечене політичною кон'юнктурою пізнання нашого минулого", - йдеться в повідомленні.

"Слід пам'ятати і шанувати справжніх героїв, які боролися на нашій землі в боях різних часів, а не співати дифірамби вбивцям, засудженим історією", - заявили в російській культурному центрі.

У культцентрі РФ також заявили, що краще слухати "пісні про головне", ніж хіти Євробачення. "Краще залишити вдома комп'ютерні ігри, щоб в таборі подивитися хороші фільми, які дають поживу душі, розуму і серця. Що краще послухати улюблені "пісні про головне", ніж хіти Євробачення", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Офіс Росспівробітництва в Києві закидали димовими шашками

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников