Кулеба розповів про деталі візиту делегації НАТО в Україну

15.10.2019, 16:44
Кулеба розповів про деталі візиту делегації НАТО в Україну - Фото
Дмитро Кулеба (Фото: прес-служба Кабміну)

30-31 жовтня Україну відвідає делегація Північноатлантичної ради, в ході якої представники НАТО отримають "максимальну інформацію" про ситуацію в Донбасі. У порт Одеси з цієї нагоди зайдуть мінні тральщики країн НАТО. Про це сьогодні на брифінгу розповів віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

"Перш за все можу сказати всім, хто розганяє сигнали про те, що цей уряд згортає євроатлантичну інтеграцію: не дочекаєтеся. Ніхто нічого не згортає. Більш того, у нас надзвичайно велика динаміка діалогу саме з Північноатлантичним альянсом", - підкреслив Кулеба.

За його словами, майбутній візит Північноатлантичної ради буде "унікальним".

"Візит до Одеси буде невипадковим. Це політичний сигнал підтримки Військово-морських сил України і також це сигнал про ту велику увагу, яку приділяє Альянс ситуації в Чорному морі", - зазначив він.

За його словами, Північноатлантична рада - це головний орган, який приймає рішення на рівні Альянсу.

"Тому у нас буде не просто якийсь візит ввічливості, у нас буде візит тих, хто сформує власне враження вживу, і потім в координації зі своїми столицями буде приймати рішення в інтересах Альянсу та України", - сказав він.

У перший день делегація з Брюсселя прибуде до Одеси, де зустрінеться з кадетами, відвідає кораблі і ознайомиться з актуальною військовою ситуацією в Україні. Для Північноатлантичної ради будуть проведені спеціальні брифінги за участю міністра оборони і Кулеби.

"Ми надамо нашим партнерам максимально розгорнуту інформацію, тому що між нами існує достатній рівень довіри, щоб бути максимально відвертими, про те, що відбувається", - зазначив він.

Після цього представники делегації вирушать до Києва, де зустрінуться з президентом Володимиром Зеленським, з головою Верховної Ради, з прем'єр-міністром.

Також генсек НАТО відвідає парламент. Завершиться візит засіданням комісії з євроінтеграції України, де будуть скоординовані кроки з подальшої євроатлантичної інтеграції.

  • Сьогодні генсек НАТО розповів, що думають в Альянсі про членство України.

Читайте також: Пристайко - про те, чи потрібно чи ні Україні бути в складі НАТО

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина