RU

Кулачні поєдинки в парламенті

05.02.2009, 12:53

Щойно Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко завершила свій виступ з парламентської трибуни, у залі засідань почалася бійка. Депутати від Партії регіонів заблокували трибуну.

Нагадаємо, напередодні засідання Верховної Ради України починалося зі взаємних звинувачень. Народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська висунула звинувачення Блоку Юлії Тимошенко у зриві роботи Верховної Ради України під час третьої сесії. У свою чергу, заступник голови парламенту Микола Томенко висловив незадоволення, що Партія регіонів у вівторок блокувала роботу ВР.

Раніше, І.Богословська висловила думку, що, якщо "відповідальні політики у парламенті" не знімуть уряд Ю.Тимошенко і не почнуть процедуру імпічменту Президента, Партія регіонів змушена буде скласти мандати.

Крім того, вона також наголосила, що Партія регіонів збирається навіть ночувати у залі засідань парламенту доти, доки туди одночасно не прийдуть Президент України Віктор Ющенко, Ю.Тимошенко і голова Національного банку Володимир Стельмах.

Відео надано "5 каналом"

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини