RU

Куліков впевнений, що коаліція не дасть провести вибори мерів у два тури

15.04.2010, 13:55

Коаліція провалить проект закону про вибори мерів у два тури. Такий прогноз в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ зробив народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Кирило Куліков.

"У Партії регіонів стоїть значок "мінус" навпроти цього законопроекту. Можу пояснити, чому. Оскільки вони в ряді міст приватизували собі мера. "Регіони" збираються вводити якийсь виборчий кодекс, незрозуміло коли. На сьогодні це (прийняття закону, - ред.) був би крок до проведення місцевих виборів", - наголосив він.

К.Куліков стверджує, що більшість регіоналів самі здивовані такою командою, але будуть слідувати фракційній дисципліні. "Це у нас ніхто не вміє "мінуси" і "плюси" малювати у нашій милій фракції (НУНС, - ред.), а в них і БЮТ, і регіони малюють собі "плюс", "мінус", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні до порядку денного включено проект закону N3051-1 про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів за мажоритарною системою абсолютної більшості).

Кирило Куліков: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини