RU

Куліков пішов від Луценка, але у коаліцію не піде

24.06.2010, 16:55

Народний депутат, член фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Кирило Куліков ще чотири місяці тому написав заяву про вихід з партії "Народна самооборона", але не збирається вступати у парламентську коаліцію. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Я не був згодний з тупими позиціями - війна, треба кидатися на трибуни... Дуже багато що у "Народній самообороні" було неправильним у ці два роки", - сказав політик, пояснюючи свій крок. До того ж він зазначив, що не розділяв "фальшивої позиції" попередньої коаліції щодо міста Києва. "Мовчазна і досить збентежена спроба минулої влади не помічати те, що відбувається у Києві, призвела до подальших поразок. Для минулої влади Київ став Сталінградом", - переконаний нардеп.

К.Куліков запевнив, що не піде з опозиції, але вважає, що опозиція має бути конструктивною. Тому він не збирається примикати до якогось з нинішніх опозиційних об'єднань, і буде активно працювати на сесіях Верховної Ради.

"Якщо ви хочете спитати про мою тушку, то моя тушка в коаліцію не піде. Тому що мозги куди дівати?" - спитав К.Куліков, відповідаючи на питання про можливе приєднання до коаліції.

Нагадаємо, минулої п'ятниці до коаліції приєдналися шестеро депутатів від НУНС. Новими членам парламентської більшості стали Валерій Борисов ("Наша Україна"), а також Давид Жванія, Олег Новіков, Сергій Харовський, Віктор Шемчук і Володимир Марущенко (всі - "НС").

Вчора політрада "Народної самооборони" на своєму засіданні виключила з рядів партії депутатів Верховної Ради Олега Новікова, Катерину Лук’янову, Олександра Бобільова і Сергія Харовського, які увійшли до правлячої коаліції на чолі з Партією регіонів.

Після цього політрада партії повідомила про припинення існування парламентської групи "Народна самооборона".

Кирило Куліков: біографія та добірка новин>>>
"Народна самооборона": довідка та добірка новин>>>
Коаліціада: добірка новин>>>

Ярослав ПЕТРОВСЬКИЙ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини