RU

Кучму вже допитали у справі про вбивство Щербаня

11.04.2013, 13:10
Кучму вже допитали у справі про вбивство Щербаня - Фото
Лілія Фролова
Екс-президент Леонід Кучма був допитаний у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня. Про це в інтерв'ю Українській правді повідомила заступник генерального прокурора Лілія Фролова..

Фролова не уточнила, чи відрізняється сказане Кучмою на допиті від того, що він говорив раніше, - зокрема, що йому невідомо про конфлікт Юлії Тимошенко і Щербаня. "Суть цих показань, я думаю, стане відома під час вже безпосередньо судового слухання у справі по суті", - зазначила вона.

На питання, чи не викликає у слідства здивування, що свідки мовчали 17 років, а тепер згадали про Тимошенко, Фролова послалася на людський фактор при допитах. "А ще у 1997 році Володимир Щербань (колишній губернатор Сумської та Донецької областей, свідок у справі, - ред.) написав свою книгу "Сповідь", де, до речі, досить докладно описані події того часу. Тобто не сьогодні він почав говорити про ті чи інші події в такому ракурсі. Ще в 1997 році все було викладено ним у тій послідовності, як сьогодні він говорить по справі ", - сказала вона.

"Я читала потім протокол допиту Мар'їнкова, який передав нам суд, і там немає фрази, що на нього здійснювали тиск. Він говорить про те, що в 1996 році, йому не задавали тих питань, які сьогодні ставив йому слідчий суддя. Відповідно, тут недоречно говорити про тиск на Мар'їкова ", - додала Фролова.

Нагадаємо, раніше Кучма заявив, що підстав порушувати кримінальну справу проти екс-прем'єра Тимошенко за звинуваченням у вбивстві Щербаня немає. "Її сьогодні звинувачують у всіх гріхах, в тому числі і у вбивстві Щербаня. Ви знаєте, у нас же з нею любові не було ніякої... Можна говорити про що завгодно, але порушувати кримінальну справу проти Тимошенко у нас ніяких підстав немає. І я з цим абсолютно згоден", - підкреслив тоді колишній президент.

Досьє на Лілію Фролову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини