RU

Кучму все-таки пустили у Росію святкувати День космонавтики

11.04.2011, 15:20
Кучму все-таки пустили у Росію святкувати День космонавтики - Фото
52347015b5df7d5f602656017d780331.jpg

Кучму все-таки пустили у Росію святкувати День космонавтики

Генеральна прокуратура все-таки відпустила другого Президента України Леоніда Кучму (на фото) у Москву на святкування Дня космонавтики - обмеження на виїзд знято. Про це сьогодні на брифінгу заявив перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Кузьмін уточнив: "Леонід Данилович Кучма сьогодні був у Головному слідчому управлінні і отримав дозвіл на виїзд за межі України. Я підписав відповідні документи, які були спрямовані у прикордонну службу. Обмеження на виїзд Леоніду Даниловичу Кучмі знято. Після його повернення на батьківщину обмеження на виїзд буде відновлено".

Реагуючи на репліку журналістів про те, що Л.Кучму на завтра викликають у Генпрокуратуру, Р.Кузьмін ще раз повторив, що обмеження на його виїзд за межі України знято, і він сам підписав документи, що дозволяють Л. Кучмі виїхати у цей період.

"Ніяких перешкод для виїзду бути не повинно", - додав Р.Кузьмін.

Нагадаємо, за сьогодні інформація про дозвіл Л.Кучмі на виїзд змінювалася двічі. Спочатку адвокат Л.Кучми повідомив, що слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України задовольнив клопотання другого Президента, дозволив відвідати Росію. Після сам Л.Кучма заявив, що йому заборонили виїзд у Москву. "Мені відразу ж вручили повістку, вона вже була заготована, що завтра мене викликають знову у прокуратуру на 11 годину, а отже, я у Москву не маю права їхати. Тобто намагаються довести мене", - сказав він.

Другий Президент зараз перебуває під слідством. 21 березня цього року проти нього було порушено кримінальну справу з обвинувачення у перевищенні службових повноважень, внаслідок чого загинув журналіст Георгій Гонгадзе. Кучма перебуває на підписці про невиїзд.

Ренат Кузьмін: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини