RU

Кучму все-таки не пустили у Москву: Намагаються довести мене

11.04.2011, 13:00
Кучму все-таки не пустили у Москву: Намагаються довести мене - Фото
0cedf80643a9675c83f80389949fb692.jpg

Кучму все-таки не пустили у Москву: Намагаються довести мене

Другому Президенту України Леоніду Кучмі (на фото) заборонили виїзд у Москву. Про це саме Л.Кучма повідомив сьогодні журналістам, перебуваючи біля Генпрокуратури у Києві.

"Мені відразу ж вручили повістку, вона вже була заготована, що завтра мене викликають знову у прокуратуру на 11 годин, і отже, я у Москву не маю права їхати. Тобто намагаються довести мене, як-то кажуть, до білого розжарювання або до чого-небудь ще більшого", - сказав Л.Кучма, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також інформацію про те, що Л.Кучма найближчими днями не зможе виїхати у Москву, підтвердив журналістам один з його адвокатів - Віктор Петруненко. Адвокат зазначив, що про це було оголошено в усній формі, а пізніше була вручена повістка. Він також зазначив, що сьогодні слідчі дії у прокуратурі не були проведені через смерть одного з адвокатів Л.Кучми.

Нагадаємо, другий Президент України Л.Кучма зараз перебуває під слідством. 21 березня цього року проти нього було порушено кримінальну справу за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень, внаслідок чого загинув журналіст Георгій Гонгадзе. Кучма перебуває на підписці про невиїзд.

Раніше адвокат Л.Кучми повідомив, що слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України задовольнив клопотання другого Президента, дозволив відвідати Росію.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини