RU

Кучму в Москві "не випускали з обійм" і пропонували свої послуги

14.04.2011, 12:10
Кучму в Москві
06dbb9ed5b6a1871b2c56487dbc5942e.jpg

Кучму в Москві "не випускали з обійм" і пропонували свої послуги
Леоніда Кучму (на фото) у Москві не випускали з обійм, а з приводу порушеної проти нього кримінальної справи висловлювалися так, що це висловлювання на камеру повторювати не можна. Про це він повідомив журналістам сьогодні перед тим, як зайти у будівлю прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма уточнив: "Реакція відома. Мені зараз говорити некоректно з мого боку, реакція абсолютно ясна і зрозуміла. У мене і сумнівів взагалі не було, що могла бути інша реакція, тому що мене з обійм не випускали цілий вечір, на урочистих зборах особливо, там прийом був великий, там можливість була поспілкуватися з усіма, зокрема з Валентиною Терешковою - чудово виглядає..."

Уточнюючи на прохання журналістів, що у Росії говорили про "справу Гонгадзе", Л.Кучма сказав: "Ну що росіяни можуть сказати? Говорили всі такими словами, що мені на камеру говорити незручно. Ну, людина, десять років побула Президентом, - невиїзна... Можна це уявити? Особливо за день, коли мені треба було летіти. Але це без коментарів. Я думаю, це просто було непорозуміння від малих чиновників, які цим займалися".

На питання, чи пропонували йому росіяни свою допомогу, Л.Кучма відповів: "Я не прошу допомоги... Я отримую масу листів, дзвінків з усіх країн, зокрема від адвокатів російських, Московська колегія адвокатів запропонувала свої послуги, але я думаю, що у нас досить своїх сил, щоб професійно з цією справою розібратися. Але мені приємна була їхня моральна підтримка".

Нагадаємо, 11 квітня Генеральна прокуратура все-таки відпустила другого Президента України Л.Кучму в Москву на святкування Дня космонавтики - обмеження на виїзд були зняті. "Після його повернення на батьківщину обмеження на виїзд буде відновлено", - заявив перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.

Л. Кучма зараз перебуває під слідством. 21 березня цього року проти нього було порушено кримінальну справу за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень, внаслідок чого загинув журналіст Георгій Гонгадзе. Другий Президент перебуває на підписці про невиїзд.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини