RU

Кучму відпустили у Москву

11.04.2011, 11:20
Кучму відпустили у Москву - Фото
6127460197e456e10c95d6f3d64fc9f4.jpg

Кучму відпустили у Москву
Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України задовольнив клопотання другого Президента Леоніда Кучми (на фото) виїхати в Росію для святкування 50-річчя від дня польоту Юрія Гагаріна у космос. Про це повідомив адвокат Л.Кучми Віктор Петруненко.

На свято Л.Кучму запросило Федеральне космічне агентство Росії, оскільки він колись очолював один із найбільших заводів з виробництва ракетно-космічної техніки - "Южмаш". Запрошення відвідати Москву надійшло минулого тижня, зазначає "Комсомольська правда в Україні".

Адвокат В.Петруненко розповідав, що слідчий без проблем задовольнив клопотання про виїзд за кордон. "Леоніда Даниловича не буде у Києві 12 і 13 квітня. А 11-го числа ми йдемо на допит, - розповів В.Петруненко. - Для чого слідчий викликає, ми не в курсі. Дізнаємося після прибуття".

Нагадаємо, другий Президент України Л.Кучма зараз перебуває під слідством. 21 березня цього року проти нього було порушено справу з обвинувачення у перевищенні службових повноважень, внаслідок чого загинув журналіст Георгій Гонгадзе. Кучма перебуває на підписці про невиїзд.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини