RU

Кучма вважає, що бойкот України Європою вилетів в трубу

11.07.2012, 11:30
Кучма вважає, що бойкот України Європою вилетів в трубу - Фото
Леонід Кучма
Розв'язана на Заході кампанія проти України після чемпіонату Європи з футболу "вилетіла в трубу". Про це в інтерв'ю Московським новинам заявив другий президент України Леонід Кучма.

Зокрема, відповідаючи на питання, чи дав чемпіонат щось істотне Україні, Кучма сказав: "Дав, звичайно. Дав тому, що та кампанія, яка була розв'язана на Заході проти України, проти нинішньої влади, вилетіла в трубу. Політики можуть, звичайно, залишатися при своїй думці, а люди-то на власні очі переконалися, що все, що їм говорять політики про Україну, не відповідає дійсності ".

"Прості вболівальники із Західної Європи побачили Україну, наш Київ, побачили українців, побачили доброзичливе ставлення до себе, подивилися на українських уболівальників. Тому, звичайно, інтерес простих людей, європейців, до України - він збільшився. Адже перед початком Євро-2012 з опитуваннями тамтешніх соціологів в тій же Німеччині тільки 30% німців знали, що є така країна - Україна. Тридцять! А сьогодні, думаю, вся Німеччина знає ", - додав він.

Коментуючи репліку видання про те, що в Європі антиукраїнська пропаганда діє ефективно і цілеспрямовано, Кучма зазначив: "Що говорити, чужа, зловмисна пропаганда може зробити з країною, з окремою особистістю все що завгодно. Я сам на себе, ви це знаєте, не один раз відчував. Взяти той же скандал з "Кольчугою", затіяний американцями, чи справу Гонгадзе, за якою тільки в суді вдалося довести, що я абсолютно непричетний. Неприємно, важко, що це з тобою роблять не американці, а свої ж співгромадяни. Тільки так , через відкрите чесне обговорення або через особисту присутність вболівальників, як це і відбулося в реальності з Україною на Євро-2012, коли маса людей переконується в протилежному, можуть бути спростовані наклеп і зловмисне перекручування реальності, тоді й запал пропагандистів трохи згасне".

"А так, якщо б не було Євро-2012, продовжували б думати в Європі, що ми - дикуни", - підсумував він.

Досьє на Леоніда Кучму
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини