RU

Кучма просить Азарова розібратися зі зливом інформації про арешт

25.02.2013, 15:37
Кучма просить Азарова розібратися зі зливом інформації про арешт - Фото
Леонід Кучма

Екс-президент України Леонід Кучма просить прем'єр-міністра Миколу Азарова прояснити ситуацію навколо розміщення електронним державним виданням Укрінформ неправдивої інформації про його арешт в аеропорту. Про це йдеться у відкритому листі Кучми, опублікованому на сайті його фонду Україна.

"Звернутися до вас з листом мене змусив безпрецедентний випадок. Кілька днів тому в мережі Інтернет була розповсюджена наклепницька дезінформація, що ганьбить мою честь і гідність. Подібного роду зливи - не новина. Свого часу їх активно використовували проти мене як проти чинного президента. Час від часу це повторюється і зараз. Ініціаторами подібних акцій, як правило, виступають нечистоплотні політики", - зазначив він.

Кучма пише, що цього разу "сенсацію з затриманням створили за допомогою сайту, який знаходиться зараз не в Україні".

"Мабуть, не було б рації доволі докладно розповідати про технології чергової провокації, якби не два моменти. По-перше, спроби зганьбити мою честь, гідність та ділову репутацію - не тільки удар особисто по Леоніду Кучмі. Таким чином, упевнений, в черговий раз намагаються вдарити по іміджу української держави. По-друге, і це особливо вразило: вперше за всю історію незалежної України за тиражування фальшивки (з посиланням, до речі, на невідомий сайт) взялося державне агентство Укрінформ. Причому взялося вже тоді, коли всім стало зрозуміло, що чутки, закинуті в мережу Інтернет - відверта провокація", - пише екс-президент.

Кучма вважає, що нинішнє керівництво Укрінформу або професійно непридатне, або грає за чиїмось брудним сценарієм. "Сподіваюся, шановний Миколо Яновичу, що ви зможете відповісти на це питання. Тому що про події в нашій країні, діяльність влади в світі дізнаються саме з повідомлень агентства Укрінформ", - підсумував він.

Нагадаємо, 21 лютого державне інформаційне агентство Укрінформ з посиланням на джерела в правоохоронних органах заявило, що другий президент України був затриманий в київському аеропорту. "Такий факт мав місце", - процитувало агентство анонімне джерело в правоохоронних органах. У той же день Кучма показався на публіці в Харкові, але Генпрокуратура досі інформацію про арешт офіційно не підтвердила і не спростувала.

Досьє на Леоніда Кучму

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини