Кучма про розведення сил у Станиці: Стратегічно немає перешкод

22.06.2017, 17:39
Кучма про розведення сил у Станиці: Стратегічно немає перешкод - Фото
a53eb64c5e28ec58ade262cef0ed9ecc.jpg
Розглядається можливість розведення сил і військ у Станиці Луганській в разі збереження режиму тиші протягом восьми днів. Про це заявив представник України в мінській контактній групі Леонід Кучма.

"Домовилися (в Мінську вчора, - ред), що Станиця Луганська (розведення сил і військ, - ред), ми за наступні вісім днів вирішимо цю проблему", - сказав Кучма.

За його словами, стратегічно там немає ніяких перешкод з точки зору військової, проте кожна сторона шукає можливість затримати цей процес.

Відповідаючи на питання, коли будуть зміни ситуації в Донбасі, Кучма сказав: "Я вважаю, що до виборів у Німеччині і до виборів в Росії ніяких серйозних змін в Донбасі не буде".

7 березня 2017 року прес-секретар представника України в Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер сказала LIGA.net, що відведення військ в селищі постійно обговорюється на зустрічі тристоронньої контактної групи.

За її словами, головна умова - це режим тиші протягом семи днів.

1 березня повідомлялося, що розведення сил в районі Станиці Луганській було заплановано на 7 березня.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються утримуться Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Читайте також: "Тут страх божий". Як живуть під владою окупантів в Донбасі

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?