RU

Кучма зустрінеться з Мельниченком, коли знайде нового адвоката

30.03.2011, 15:45
Кучма зустрінеться з Мельниченком, коли знайде нового адвоката - Фото
f8efb9437d6469fa5d7b564c4c778294.jpg

Кучма зустрінеться з Мельниченком, коли знайде нового адвоката
Очна ставка другого Президента України Леоніда Кучми (на фото) і екс-майора Держохрани Миколи Мельниченка відкладена доти, поки Л.Кучма не знайде собі нового адвоката, - можливо, до понеділка. Про це повідомив сам Л.Кучма, вийшовши з будівлі прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма уточнив: "На наше прохання, за нашим клопотанням, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, ці дві-три дні, перенести очну ставку десь на понеділок… До того ж, ви розумієте, скільки томів, це ж не Дюма, тому один адвокат взагалі я не знаю як може, повинна група, напевно, працювати, щоб розібратися, що там за всі роки написано".

За словами Л.Кучми, сьогодні йому було пред'явлено протокол експертизи для ознайомлення.

Нагадаємо, на сьогодні була призначена очна ставка Л.Кучми і М.Мельниченка, однак вона не відбулася. Адвокат екс-майора Павло Сичов заявив, що "зустріч" чергового разу зірвана Л.Кучмою. "Очна ставка проводитися не буде, вона чергового разу зірвана Леонідом Даниловичем Кучмою", - сказав він. Про те, з яких причин очна ставка перенесена, адвокат пообіцяв розповісти на прес-конференції.

У понеділок Л.Кучма заявив, що вирішив посилити свій захист українським адвокатом І.Фоміним, але прокуратура заявила йому про відведення.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини