RU

Кучма знайшов мотив перенести очну ставку з Мельниченком

30.03.2011, 12:10
Кучма знайшов мотив перенести очну ставку з Мельниченком - Фото
825a861a35890c9ea0f16d22814e77af.jpg

Кучма знайшов мотив перенести очну ставку з Мельниченком

У другого Президента України Леоніда Кучми (на фото) є мотив знову перенести очну ставку з екс-майором Держохрани Миколою Мельниченком. Про таку можливість Л.Кучма повідомив журналістам перед тим, як зайти в будівлю Генеральної прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма уточнив: "Я хочу ще раз наголосити: я заявив, що не збираюся відмовлятися від очної ставки, тільки моя поведінка відома, яка буде. Але я не можу погодитися з тим, що мені не дають права на той захист, який я хочу. Ви знаєте, що по ідеї ми йдемо зараз з адвокатом, якого відводять. Я з цим категорично не згодний. Подивимося, які підстави. Якщо справді будуть підстави відвести, отже, я змушений взяти перерву на очну ставку, знайти ще одного адвоката".

Нагадаємо, у понеділок другий Президент Л.Кучма заявив, що вирішив посилити свій захист українським адвокатом І.Фоміним. Однак колишній адвокат Олексія Пукача Сергій Осика вважає, що І.Фомін не може захищати екс-главу держави, оскільки раніше вже брав участь у розслідуванні справи. На його думку, саме на цій підставі прокуратура відмовить І.Фоміну.

Раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Л.Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини