RU

Кучма згодний на очну ставку з Мельниченком

24.03.2011, 10:45
Кучма згодний на очну ставку з Мельниченком - Фото
dd73d94cf282a31e592a0839596daa5a.jpg

Кучма згодний на очну ставку з Мельниченком

Другий Президент України Леонід Кучма погодиться на очну ставку з екс-майором Держохрани Миколою Мельниченком. Про це Л.Кучма заявив сьогодні перед черговим допитом у Генпрокуратурі.

Спочатку Л.Кучма зазначив, що і сьогодні відмовляється від очної ставки з М.Мельниченком. "Я не розумію, пробачте мою душу грішну, як можна з цією істотою перебувати в одному приміщенні. І не тому що він за десять років на мене вилив бруду стільки і вчора продовжував, але я це вважаю весняним загостренням… Я вважаю, ця моя особиста думка, що він зрадник і що він протягом десяти років зраджував національні інтереси України", - сказав Л.Кучма.

Л.Кучма зазначив, що М.Мельниченко не тільки продавав свої плівки направо і наліво, але й займався фальсифікаціями. Він також наголосив, що готовий пройти усі етапи слідства для того, щоб довести свою невинність. "Я хочу, щоб ця ганебна пляма була змита", - зазначив він.

Вибачившись перед журналістами за вчорашнє раптове зникнення, Л.Кучма пообіцяв сьогодні вийти до них, якщо у них є бажання з ним поспілкуватися, і додав: "Якщо і сьогодні будуть наполягати на очній ставці з Мельниченком, якщо мене ще раз влада захоче принизити, я погоджуся, тому що я не маю права не погодитися. Я знаю, що у мене сьогодні повинна бути очна ставка. Наскільки я знаю, з Пукачем. У мене немає взагалі ніяких заперечень, щоб зустрічатися з Пукачем".

Нагадаємо, щодо Л.Кучми було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Л. Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Л.Кучму вже викликали на допит у Генеральну прокуратуру України 23 березня. Там він заявив журналістам, що готовий пройти всі кола пекла, щоб довести свою невинність у справі про вбивство Г.Гонгадзе.

До того ж екс-глава держави зазначив, що не хоче очної ставки з екс-майором Держохрани Миколою Мельниченком, скандальні плівки якого Генпрокуратура визнала речовими доказами.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини