Кучма втомився від роботи в Мінську: Колись доведеться закінчити

28.09.2018, 15:58
Кучма втомився від роботи в Мінську: Колись доведеться закінчити - Фото
Леонід Кучма (фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Цього літа другому президентові України виповнилося 80 років

Другий президент України, представник України в тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кучма заявив, що завершить роботу в ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі, коли "досягне критичного віку". Про це він сказав сьогодні журналістам в Києві.

За словами Кучми, він працює в контактній групі в Мінську понад чотири роки на громадських засадах.

"Я для себе вже давно прийняв рішення, коли я досягну свого критичного віку, я повинен буду подякувати всім, хто зі мною там (в ТКГ, - ред.) працював, і піти, дати можливість попрацювати іншим", - сказав Кучма.

Читайте також: Кучма сказав, що може повернути світ в Донбас

Кучма підкреслив, що зробив до ста поїздок до Мінська. "До ста. А кожна зустріч за закритими дверима... і коли ти знаєш, що руху серйозного не буде, коли ти приїжджаєш і знаєш, що інша сторона приїжджає із заздалегідь підготовленими відповідями", - сказав він.

Він додав, що незважаючи на те, що звучить багато критики щодо мінського процесу бажаючих поки немає.

"Але охочих не знайдеться, оскільки це - не хлібне місце", - уточнив він, підкреслив, що остаточно для себе вирішив завершувати роботу в Мінську.

"Колись треба мені зупинитися... Коли я досягну критичного віку, я повинен прийняти таке рішення. Коли я приїжджаю додому, я дві доби відходжу від цих зустрічей, а там перед кожною зустріччю обов'язково пігулку заспокійливу під язик... Там занадто важкі розмови", - пояснив Кучма.

Прес-секретар Кучми Дарка Оліфер уточнила LIGA.net, що "критичний вік - це ювілей (80 років, - ред.), Який Леонід Данилович відзначив цього літа".

2 жовтня 2018 року в в Мінську, за словами Кучми, буде обговорюватися безпека, обмін заручників, гуманітарні проблеми - вода, газ, елекроенергіі, пенсії, черги на пунктах пропуску.

14 вересня Кучма заявив, що до президентських виборів 2019 року якихось зрушень в питанні повернення заручників з окупованих територій Донбасу не слід очікувати

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями