RU

Кучма вийшов з очної ставки з Мельниченком у хорошому настрої

04.04.2011, 15:55
Кучма вийшов з очної ставки з Мельниченком у хорошому настрої - Фото
d82d452df06585b4bd1fab9f5abd6ba8.jpg

Кучма вийшов з очної ставки з Мельниченком у хорошому настрої
Сьогодні відбулася очна ставка між другим Президентом Леонідом Кучмою (на фото) і екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком у межах кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Цю інформацію підтвердив сам Л.Кучма, вийшовши з будівлі прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ , очна ставка тривала близько трьох годин. "Ставка відбулася. Я сьогодні йшов на зустріч у прокуратуру в хорошому настрої, вчора у моїй сім'ї був ювілей, 20 років моєму внуку Роману, і хочу сказати, що, за великим рахунком, настрій сьогодні мені не зіпсували, оскільки я ще раз пересвідчився, що правда на моєму боці, це головне", - сказав Л.Кучма.

Нагадаємо, раніше сьогодні Л.Кучма признався журналістам, що не має ніякого бажання зустрічатися з М. Мельниченком. "Я його особисто не знаю і не хотів би знати взагалі ніколи", - заявив він, додавши, що екс-майор не був його охоронцем, а працював у відділі Управління держохорони, яке займалося захистом Президента від прослуховування. "Так що робіть висновки. Їхнє завдання було - чотири-п'ять людей заходили у кабінет або в інше приміщення, куди їхав Президент, він йшов зі скринькою, діставав апаратуру і повинен був перевірити, що жучків або якогось Мельниченка під диваном немає. Це було все його завдання. Тому яка розмова у мене з ним може бути?" - сказав Л.Кучма.

На питання, чи відбудеться все-таки очна ставка, Л.Кучма відповів: "Я сказав, що я не хочу. Але якщо…" - і ствердно кивнув

Минулої середи очна ставка Л.Кучми і М.Мельниченка не відбулася. Адвокат екс-майора Павло Сичов заявив, що "зустріч" у прокуратурі зірвав Л.Кучма. У свою чергу, Л.Кучма заявив: "На наше прохання, за нашим клопотанням, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, це дві-три дні, перенести очну ставку десь на понеділок… До того ж, ви розумієте, скільки томів, це ж не Дюма, тому один адвокат взагалі я не знаю як може, повинна група, напевно, працювати, щоб розібратися, що там за всі роки написано".


Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини