RU

Кучма "в теплій і дружній обстановці" зустрівся із Пукачем

24.03.2011, 15:00
Кучма
6315f0b1b49fb8600f88466f5505ecb1.jpg

Кучма "в теплій і дружній обстановці" зустрівся із Пукачем

У другого Президента України Леоніда Кучми (на фото) була очна ставка з колишнім генералом міліції Олексієм Пукачем, другому Президенту пред'явили обвинувачення. Про це саме Л.Кучма повідомив журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури.

"Як у радянський час говорили, зустріч пройшла у теплій і дружній обстановці. Ви уявляєте, що такі зустрічі настрою не додають, хоч я нічого не чекав іншого. Пройшла очна ставка з Пукачем. Пукач, мені так здається, я не збираюся розкривати всю розмову… за принципом: немає людини - немає проблеми. Немає Кравченка - на нього можна все звалювати, тому що ніхто не може підтвердити, як справді розвивалися події", - наголосив Л.Кучма, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Мені пред'явили обвинувачення, я прочитаю, у понеділок знову зустрічаємося. А далі, так би мовити, вже відоме це саме…", - сказав він.

Відповідаючи на питання про обвинувачення, Л.Кучма зазначив, що тексту ще не читав, однак не обговорювалося нічого нового, крім того, що вже було заявлено на прес-конференції заступником Генпрокурора Ренатом Кузьміним.

Відповідаючи на питання про те, що говорив О.Пукач про замовників злочину, Л.Кучма сказав: "Нічого, крім Кравченка. Кравченка, Кравченка...".

На питання, чи згадував О.Пукач Голову Верховної Ради Володимира Литвина, Л.Кучма не відповів, лише сказав: "Ну слухайте, хлопці, це... до побачення", і пішов.

Нагадаємо, щодо Л.Кучми було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Л. Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Також Генпрокуратура визнала речовими доказами скандальні плівки екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини