RU

Кучма стверджує, що ніколи не бачив Мельниченка

30.03.2011, 18:00

Другий Президент України Леонід Кучма запевняє, що Миколу Мельниченка в очі не бачив. Про це він заявив журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма наголосив: "Я Мельниченка не бачив взагалі ніколи у свій час… Він там десь у п'ятому ряді, можливо, ходив позаду. Я потім по фотографії побачив, начебто десь там (в Управлінні держохорани, - ред.), можливо, і світився".

"Так про що у мене з ним розмова може бути?" - спитав Л.Кучма.

Нагадаємо, М.Мельниченко - учасник так званого "касетного скандалу", який розгорівся після оприлюднення записів, ніби зроблених у робочому кабінеті Президента Леоніда Кучми (у приміщенні Адміністрації Президента) під час його офіційних і неофіційних зустрічей з рядом вищих посадових осіб і політиків. Записи стосувалися, зокрема загибелі журналіста Г.Гонгадзе.

Раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Л.Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини