RU

Кучма сказав, за кого буде голосувати

15.10.2009, 15:24

Другий Президент України Леонід Кучма вважає, що після президентських виборів обов'язково повинні відбутися парламентські, і обіцяє голосувати за Віктора Януковича. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

"Я підтримував і підтримую Януковича і вважаю, що на сьогоднішньому етапі це гідний кандидат для України, але, звичайно, з обов'язковою умовою: повинні обов'язково пройти парламентські вибори... Немає парламенту сьогодні практично. Коаліція є, парламенту немає. І коаліції немає", - сказав Л.Кучма, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Говорячи про інших претендентів на президентське крісло, Л.Кучма відзначив: "Якби енергію Юлії Володимирівни - так й у мирних цілях, я думаю, що користь була б для України. Але я бачу, що вона мирних цілей не бачить, а ніхто не хоче їй підказати. Я не буду обговорювати проблему сьогоднішнього нашого Президента, тому що я думаю, що немає проблеми".

Також Л.Кучма зауважив, що у голови ВР Володимира Литвина шансів практично немає, однак той повинен заявити про те, що є діючим політиком. Арсенія Яценюка Л.Кучма назвав найбільш перспективним з молодих політиків. Він також вказав, що інтрига на майбутніх виборах зберігається, оскільки в політику прийдуть молоді люди, і з ними треба буде рахуватися не сьогодні-завтра".

Леонід Кучма: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини