RU

Кучма просить Пшонці випустити його у Францію

07.06.2011, 16:05
Кучма просить Пшонці випустити його у Францію - Фото
a49eb3a61b8ac53afe5ddf2af6bfadf9.jpg

Кучма просить Пшонці випустити його у Францію

Екс-президент Леонід Кучма (на фото) просить генпрокурора Віктора Пшонку надати дозвіл на виїзд у Францію з 14 по 16 червня 2011 року для участі у круглому столі Центру політичних і закордонних справ з перспектив євроінтеграції України.

Як повідомляє прес-служба фонду Кучми "Україна", Центр політичних і закордонних справ з ініціативи президента Франції Ніколя Саркозі співпрацює з країнами, які у майбутньому можуть інтегруватися в Євросоюз. У листі до Кучми глава центру Фабьєн Боссара зазначив, що учасники круглого столу хотіли б заслухати інформацію про досвід співпраці України з європейськими інститутами під час президентства Кучми у 1994-2005 роках, а також ідеї другого президента про перспективи євроінтеграції України.

У круглому столі також візьмуть участь члени французького уряду, послів європейських країн і представників великого бізнесу.

Нагадаємо, 12 травня Кучма направив генеральному прокурору Пшонці клопотання про скасування запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд. Екс-президент зазначив, що запобіжний захід застосований безпідставно, оскільки він не намагається відхилитися від слідства, виконує усі вимоги ГПУ і взагалі є найбільш зацікавленою особою у встановленні істини у справі. Крім того, при обранні запобіжного заходу не було враховано, що згідно з Конституцією за Кучмою зберігається і охороняється законом звання президента.

На це клопотання прокуратура відповіла відмовою.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини