Кучма про нормандські перемовини: Оптимізму немає

13.09.2019, 15:36
Кучма про нормандські перемовини: Оптимізму немає - Фото
Другий президент України Леонід Кучма (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

"Ті пропозиції, які будуть звучати, на мій погляд, - вони в жодному разі сьогодні Україні не потрібні", - сказав Кучма

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що на переговорах лідерів нормандської четвірки Україну будуть схиляти до неприйнятних, на його погляд, рішень по Донбасу. Про це Кучма сказав у кулуарах форуму YES у Києві, повідомляє hromadske.

На питання журналіста про його очікування від запланованої зустрічі лідерів України, Франції, Німеччини та Росії, Кучма сказав, що оптимізму у нього немає.

"Оптимізму немає в жодному разі. Головне - витримати, я так розумію. Один проти трьох! Ті пропозиції, які будуть звучати, на мій погляд, - вони ні в якому разі сьогодні Україні не потрібні. Я маю на увазі Донбас", - сказав другий президент України.

Він підкреслив, що Україна ні в якому разі не повинна погоджуватися на федералізацію або вносити будь-які зміни до Конституції.

Журналіст поцікавився ставленням Кучми до озвученого олігархом Ігорем Коломойським варіанту, коли Україна відмовляється від введення особливого статусу для Донбасу, але виконує всі інші пункти мінських угод.

"Ніяких змін у Конституцію ми не повинні вносити, ніяких!" - сказав на це Кучма.

Вчора президент Володимир Зеленський заявив, що на переговорах буде розглядатися формула Штайнмайєра і всі пункти мінських угод.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями