RU

Кучма приїхав у Дніпропетровськ агітувати за Януковича

03.02.2010, 17:20

Сьогодні, 3 лютого, в Дніпропетровськ приїхав екс-президент України Леонід Кучма. Мета приїзду - агітація за Віктора Януковича.

Як повідомляє дніпропетровське ІА "Новий міст", Л.Кучма заявив: "Я приїхав сюди агітувати за Януковича. Що чекає нас після виборів залежить від того, як поведе себе майбутній Президент. Після перемоги на виборах на місці Януковича я б провів експертну оцінку того, що ми зробили за всі ці роки, що втратила Україна. Тільки тоді у нього будуть основи вести обіцяну політику. Крім того, необхідний професійний уряд. Найголовніше - не наступити на ті граблі, на які наступили його попередники. У владі не повинно бути представників великого бізнесу".

Екс-президент пояснив, що примусило його "вийти з тіні" і знову повернутися до політики. "Неординарна ситуація в країні підштовхнула мене вийти із засідки і висловити свою думку. Протягом 5 років я уникав спілкування з журналістами. Перші роки я давав змогу проявити себе лідерам помаранчевої революції, подивитися на їхні дії. Крім того, ставати в позу критика для мене було принизливим. В умовах, коли головні політичні діячі в державі робили все для того, щоб мені навіть не доводилося нічого говорити. Напевно, це характерне тільки для України. Йшли разом, а потім вилили один на одного стільки бруду. Мені було соромно за країну", - сказав він.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини