RU

Кучма: перемога Тимошенко не очевидна, Янукович теж був Прем'єром

08.05.2009, 12:00

Шанс на президентське крісло в Україні отримують тільки політики, що пройшли через посаду Прем'єр-міністра. Про це заявив другий Президент України Леонід Кучма в інтерв'ю журналу "Фокус". Водночас, він додав, що перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах не очевидна - лідер Партії регіонів Віктор Янукович також був главою українського уряду.

"Проаналізуйте всі вибори, і ви побачите, що у нас Президентом стають тільки після посади Прем'єр-міністра. Всі інші проекти безуспішні. Скільки балотувалося голів парламенту, депутатів. Результат нульовий. Україна - не Америка. У нас сенатор не може стати президентом. Хоч все тече, все змінюється", - зокрема, наголосив Л.Кучма.

Реагуючи на репліку про те, чи не здається у цьому разі очевидною перемога Ю.Тимошенко, Л.Кучма сказав: "Ні, не здається. Адже Янукович також був Прем'єр-міністром".

Відповідаючи на питання, які ризики для В.Януковича існують і чи не можуть великі спонсори піти від нього до Ю.Тимошенко, Л.Кучма заявив: "Проблема не в тому, що Януковича можуть покинути ті чи інші спонсори, хоч я так не думаю. Йому треба побоюватися, як би від нього не відвернулися виборці. Януковичу буквально сьогодні треба дати чіткі, ясні, без популізму відповіді на найбільш важливі питання. І, в тому числі, вимагати від Верховної Ради прийняття змін до виборчого закону, щоб відкрити списки кандидатів в депутати".

Приходу до влади Ю.Тимошенко другий Президент України не боїться. "Чого мені боятися? Я вже своє відбоявся. Я багато разів був в критичних ситуаціях, коли йшлося буквально про життя і смерть. Знаєте, під час пуску ракет виникали різні ситуації".

Нагадаємо, раніше Верховна Рада призначила дату виборів Президента - 25 жовтня. Виборча кампанія стартує 27 червня.

Леонід Кучма: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини