RU

Кучма: Очної ставки з Мельниченком не буде, слідчий погодився

24.03.2011, 15:30
Кучма: Очної ставки з Мельниченком не буде, слідчий погодився - Фото
ff3b5bfe509c79e285fc259938dbdb8d.jpg

Кучма: Очної ставки з Мельниченком не буде, слідчий погодився
Другий Президент України Леонід Кучма запевняє, що здоровий, незважаючи на заяву екс-майора Держохрани Миколи Мельниченка про те, що колишньому президенту стало погано. До того ж, за словами Л.Кучми, слідчий погодився з тим, щоб очна ставка не проводилася. Про це саме Л.Кучма заявив журналістам, вийшовши з будівлі Генпрокуратури.

"Я схожий на хворого, чи що? Я сказав, навпаки, що в інших загострення весняне. Слідчий має право або зробити очну ставку, або ні. Я написав офіційну заяву з проханням, пояснив свої мотиви, чому я не хочу зустрічатися з цим діячем міжнародного масштабу. Слідчий погодився… Ну про що я буду з ним говорити? Я просидів би на іншому боці і не розкрив би рота, я маю таке право, а він би ніс свою нісенітницю", - сказав Л.Кучма.

Л.Кучма також зазначив, що сьогодні у прокуратурі М.Мельниченка не бачив. Також він повідомив, що його адвокатом є Михайло Кісельович.

"Ставки з Мельниченком взагалі не буде. На сьогоднішній день я не знаю", - додав Л.Кучма.

Нагадаємо, сьогодні у Генпрокуратурі побував екс-майор Держохрани М.Мельниченко. За його словами, для очної ставки з Л.Кучмою. Вийшовши із Генпрокуратури через деякий час, М.Мельниченко повідомив, що очної ставки не було внаслідок поганого самопочуття екс-президента. Проте, за словами екс-майора, цю зустріч перенесли на завтра.

Нагадаємо, щодо Л.Кучми було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Л. Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Також Генпрокуратура визнала речовими доказами скандальні плівки екс-майора Держохрани Миколи Мельниченка.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини