RU

Кучма не зрозумів, навіщо зустрічався сьогодні з екс-главою СБУ Смешком

14.04.2011, 15:43
Кучма не зрозумів, навіщо зустрічався сьогодні з екс-главою СБУ Смешком - Фото
d70706aef0c1c49d3440715b3d12e182.jpg

Кучма не зрозумів, навіщо зустрічався сьогодні з екс-главою СБУ Смешком
Другий Президент України Леонід Кучма (на фото) зустрівся у кабінеті слідчого з екс-главою СБУ Ігорем Смешком. Навіщо - не зрозумів. Про це Л.Кучма повідомив сьогодні журналістам, вийшовши із будівлі прокуратури.

"Абсолютно нічого нового, як-то кажуть, бійці згадували минулі дні, уточнювали деякі деталі з точністю до того, що було двадцять років тому", - сказав Л.Кучма, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, чи була у нього очна ставка з І.Смешком, Л.Кучма зазначив: "Я би не сказав, що таке було. Ну, зустрілися ми там з Смешком, нічого абсолютно… Я можу сказати, що значення я не зрозумів, чому така процедура відбулася".

Л.Кучма також зазначив, що йому не повідомили про дату наступного візиту в прокуратуру. "Поки нічого. Якщо, кажуть, щось у них з'явиться - запросять", - пояснив він.

Питання перспективи відведення слідчого Грищенка Л.Кучма переадресував до своїх адвокатів: "Це до моїх адвокатів. Я не давав відведення Грищенка, вони вважають, що він у деяких питаннях некоректний. Ну, право адвокатів".

Крім цього, Л.Кучма повідомив, що його нового адвоката Сергія Ульянова допустили до справи.

Нагадаємо, раніше екс-глава СБУ Ігор Смешко, який також буває у Генеральній прокуратурі у межах розслідування "справи Гонгадзе", повідомив, що так звані "плівки Мельниченка" не могли бути зроблені однією людиною. За його словами, є факти, що екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко "передавав інформацію іноземним громадянам, представникам спецслужб іноземних держав, чим завдав де-факто і де-юре колосальних збитків питанням оборони, національної безпеки держави".

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини