RU

Кучма не хоче зустрічатися з Мельниченком на очній ставці

04.04.2011, 11:35
Кучма не хоче зустрічатися з Мельниченком на очній ставці - Фото
1c213be863767191e5ad33a93694b75f.jpg

Кучма не хоче зустрічатися з Мельниченком на очній ставці

Другий Президент України Леонід Кучма чергового разу прибув у Головне слідче управління Генеральної прокуратури України, але не хоче зустрічатися з колишнім майором управління Держохорони Миколою Мельниченком на очній ставці.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед входом у прокуратуру Л.Кучма повідомив, що вже знайшов собі нового адвоката замість Ігоря Фоміна, якому минулого тижня було заявлено відведення. Водночас Л.Кучма спростував інформацію про те, що зараз у нього чотири адвокати. "Два адвокати у мене. Консультанти можливо, але адвокатів два", - наголосив він.

Відповідаючи на питання, чи відбудеться очна ставка з М.Мельниченком сьогодні, колишній Президент зазначив: "Позиція моя не змінилася. Я з цією людиною зустрічатися не маю ніякого бажання. Я його особисто не знаю і не хотів би знати взагалі ніколи".

За словами Л.Кучми, М.Мельниченко не був його охоронцем, а працював у відділі Управління держохорони, яке займалося захистом Президента від прослуховування. "Так що робіть висновки. Їхнє завдання було - чотири-п'ять людей заходили у кабінет або в інше приміщення, куди їхав Президент, він йшов із скринькою, діставав апаратуру і повинен був перевірити, що жучків або якогось Мельниченка під диваном немає. Це було все його завдання. Тому яка розмова у мене з ним може бути?" - сказав Л.Кучма.

На питання, чи відбудеться все-таки очна ставка, він додав: "Я сказав, що я не хочу. Але якщо…" - і ствердно кивнув.

Нагадаємо, минулої середи було призначено очну ставку Л.Кучми і М.Мельниченка, але вона не відбулася. Адвокат екс-майора Павло Сичов заявив, що "зустріч" зірвав Л.Кучма. У свою чергу, Л.Кучма заявив: "На наше прохання, за нашим клопотанням, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, ці дві-три дні, перенести очну ставку десь на понеділок… До того ж ви розумієте, скільки томів, це ж не Дюма, тому один адвокат взагалі я не знаю як може, повинна група, напевно, працювати, щоб розібратися, що там за всі роки написано".

У понеділок Л.Кучма заявив, що вирішив посилити свій захист українським адвокатом І.Фоміним, але прокуратура заявила йому відведення.


Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини