RU

Кучма не бачить прогресу у відносинах із Росією при Януковичі

11.02.2011, 15:35
Кучма не бачить прогресу у відносинах із Росією при Януковичі - Фото
e5f18134ecf3f65a95d592b3c11229a0.jpg

Кучма не бачить прогресу у відносинах із Росією при Януковичі
Другий Президент України Леонід Кучма (на фото) констатував, що за рік після зміни влади в Україні в українсько-російських відносинах немає практичних результатів. Про це він заявив сьогодні під час восьмого засідання Українсько-російського форуму.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, звертаючись до співголови форуму від російської сторони Сергія Глазьєва, Л.Кучма зазначив: "Ми говоримо, що у нас змінився колір влади. Пройшов вже рік. Що конкретно змінилося у російсько-українських відносинах в економіці, крім риторики високої, за цей рік?"

С.Глазьєв відповів, що незважаючи на те, що Україна не є членом Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану, зростання торгівлі за останній рік між Україною і РФ збільшилося у півтора разу. "Виявилося досить просто нормалізувати політичні відносини, щоб бізнес почав більш довірливо ставитися і поновлювати кооперацію у торговій сфері", - наголосив він.

За словами С.Глазьєва, товарообіг між двома державами зростає досить швидко, але значною мірою це є реакцією на ті розриви, які утворилися за попередній політичний період. Зокрема С.Глазьєв зазначив, що найбільш помітним було погіршення відносин у співпраці в оборонному комплексі, де сталися відмови від ряду великих проектів. "Зараз ці перемовини відновлені, і я сподіваюся, що спільні проекти, які за вашою участю ще народжувалися, і у ракетно-космічній сфері, і в авіаційній, будуть реалізовані", - додав він.

На це Л.Кучма заявив, що сьогоднішню українську владу справді не можна докорити у небажанні мати стратегічні відносини із Російською Федерацією, але конкретних результатів у цьому напрямі немає. "Пройшов рік! За сьогоднішніми мірками, можна гори перевернути, а ми сьогодні не можемо сказати ні про один проект, який з'явився за цей час, а навпаки, Україну, так би мовити, з усіх сторін обходять, і жодного проекту, крім протоколів про наміри", - наголосив він.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини