RU

Кучма хоче пройти через суд і поставити крапку у справі Гонгадзе

28.03.2011, 12:40

Другий Президент України Леонід Кучма вирішив не оскаржувати порушення кримінальної справи і хоче поставити у ній крапку виключно через суд. Про це він заявив журналістам сьогодні перед тим, як зайти у будівлю Генпрокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма уточнив: "Я не стою на боці, зокрема адвокатів, що треба подавати якусь скаргу, або як вона там називається, до суду на постанову прокуратури. Я ще раз хочу наголосити, що я хочу пройти від початку до кінця".

До того ж Л.Кучма зазначив, що справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе протягом десяти років постійно "витягується з нагоди якої-небудь події в Україні". "Так і у майбутньому буде, якщо не буде поставлена крапка через суд", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Л.Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що привело до вбивства журналіста Г.Гонгадзе.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини