RU

Кучма готовий пройти всі кола пекла

23.03.2011, 11:25
Кучма готовий пройти всі кола пекла - Фото
c3460adf7d60ff3a81ad1de55392a9f7.jpg

Кучма готовий пройти всі кола пекла

Другий Президент України Леонід Кучма (на фото) заявляє, що готовий пройти всі кола пекла, щоб довести свою невинність у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про це він заявив сьогодні перед візитом у Генеральну прокуратуру.

"Я спокійний, тому що не відчуваю своєї провини. Ви добре знаєте, що десять років я жив в умовах найжорстокішого тиску... Тому я сьогодні морально готовий пройти через всі муки пекла для того, щоб довести, що я невинен. Я хочу, щоб в історії України залишилася тільки правда", - зазначив Л.Кучма, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Л.Кучма наголосив, що про кримінальну справу щодо нього він дізнався сьогодні із засобів масової інформації, і тільки потім отримав повістку в прокуратуру.

Уточнюючи на прохання журналістів, які питання він чекає від слідчого, Л.Кучма зазначив: "Я сьогодні перший раз після тривалої відсутності, адже я сюди ходив не один раз, а раніше вже був тут для надання свідчень, нового нічого не могло з'явитися за цей час, тому що, крім плівок, які, як ви самі розумієте, не можуть бути доказом, тим більше так, як комусь хочеться їх інтерпретувати, нічого абсолютно немає".

Л.Кучма нагадав, що ще п'ять років тому він заявляв, що це була жахлива провокація проти Президента і проти України. "Я на цих позиціях стояв і стоятиму", - наголосив він.

Відповідаючи на питання, чи вважає він, що кримінальная справа порушена з подачі вищого керівництва України, Л. Кучма наголосив: "Зараз можна говорити про багатьох передумов, про багатьох версій, але я думаю, що з мого боку абсолютно некоректно дивитися під таким кутом зору. Сподіваюся, що у журналістів досить інформації буде, щоб зупинитися на якійсь більш правдивій версії".

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти другого Президента України Леоніда Кучми. Л.Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Крім того, Генпрокуратура визнала речовими доказами скандальні плівки Миколи Мельниченка.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини