RU

Кучмі пред'явили обвинувачення за "простроченою" статтею

24.03.2011, 18:15
Кучмі пред'явили обвинувачення за
44ecd98a4604f3ec2e249da45b3eee28.jpg

Кучмі пред'явили обвинувачення за "простроченою" статтею
У Генеральній прокуратурі України (ГПУ) висунули обвинувачення другому Президенту України Леоніду Кучмі (на фото) за статтею Кримінального кодексу в редакції 1960 року. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив глава прес-служби ГПУ Юрій Бойко.

"Слідчий з особливо важливих справ пред'явив Кучмі обвинувачення у перевищенні влади і службових повноважень, яке призвело до загибелі журналіста Георгія Гонгадзе. Оскільки у 2000 році діяла редакція КК 1960 року, то і обвинувачення пред'явлено за старим кодексом - статті 166", - зазначив Ю.Бойко.

До того ж, коментуючи інформацію про те, що за цією статтею вже закінчився термін давності, Ю.Бойченко сказав, що застосування положень КК щодо термінів давності злочину, згідно із законодавством, є компетенцією виключно суду. "Це компетенція суду - застосовувати чи не застосовувати термін давності", - зазначили у ГПУ.

Нагадаємо, другий глава держави Л.Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Також Генпрокуратура визнала речовими доказами скандальні плівки екс-майора Держохрани Миколи Мельниченка.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини