RU

Кучмі не вдалося уникнути очної ставки з Мельниченком

04.04.2011, 15:40

У Генпрокуратурі проходить очна ставка другого Президента України Леоніда Кучми і екс-майора Управління Держохорони Миколи Мельниченка.

Як повідомляє "Українська правда" з посиланням на свої джерела, очна ставка фіксується на відеокамеру. На слідчих діях присутні Л.Кучма, два його адвокати і М.Мельниченко з адвокатом, а також керівник слідчої групи з розслідування "справи Гонгадзе" Владислав Грищенко.

Очна ставка почалася о 11:20.

Нагадаємо, раніше сьогодні Л.Кучма признався журналістам, що не має ніякого бажання зустрічатися з М. Мельниченком. "Я його особисто не знаю і не хотів би знати взагалі ніколи", - заявив він, додавши, що екс-майор не був його охоронцем, а працював у відділі Управління держохорони, яке займалося захистом Президента від прослуховування. "Так що робіть висновки. Їхнє завдання було - чотири-п'ять людей заходили у кабінет або в інше приміщення, куди їхав Президент, він йшов зі скринькою, діставав апаратуру і повинен був перевірити, що жучків або якогось Мельниченка під диваном немає. Це було все його завдання. Тому яка розмова у мене з ним може бути?" - сказав Л.Кучма.

На питання, чи відбудеться все-таки очна ставка, Л.Кучма відповів: "Я сказав, що я не хочу. Але якщо…" - і ствердно кивнув

Минулої середи очна ставка Л.Кучми і М.Мельниченка не відбулася. Адвокат екс-майора Павло Сичов заявив, що "зустріч" у прокуратурі зірвав Л.Кучма. У свою чергу, Л.Кучма заявив: "На наше прохання, за нашим клопотанням, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, це дві-три дні, перенести очну ставку десь на понеділок… До того ж, ви розумієте, скільки томів, це ж не Дюма, тому один адвокат взагалі я не знаю як може, повинна група, напевно, працювати, щоб розібратися, що там за все роки написано".


Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини