RU

КСУ визнав декларацію про незалежність Криму незаконною

21.03.2014, 11:13
КСУ визнав декларацію про незалежність Криму незаконною - Фото
1aeca7dafb1eb3449f23e4203df405a8.jpg
Конституційний суд України визнав неконституційною постанову Верховної Ради АР Крим "Про Декларацію про незалежність Автономної Республіки Крим та міста Севастополя".

"Постанову Верховної Ради АРК "Про Декларацію про незалежність Автономної Республіки Крим та міста Севастополя "визнати неконституційною, вона втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним судом України цього рішення. Рішення є обов'язковим до виконання на всій території України, остаточним і не може бути оскаржене", - йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, 11 березня Верховна Рада Криму прийняла декларацію про незалежність АРК і Севастополя.

14 березня в.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ про зупинення дії постанови "Про Декларацію про незалежність АР Крим та міста Севастополь". В указі зазначається, що положення вищезазначеного нормативно-правового акта Верховної ради АРК не відповідають Конституції України і Конституції Криму.

17 березня в Конституційний суд України надійшло конституційне подання Турчинова щодо відповідності Конституції України відповідної постанови Верховної Ради АР Крим.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини