RU

КСУ вивчить законність мандатів Домбровського і Балоги

18.02.2013, 14:19
КСУ вивчить законність мандатів Домбровського і Балоги - Фото
d436fcf7b398134f661facf6d878d78d.jpg
Про це заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. Про це він заявив сьогодні в коментарі журналістам.

"Ми категорично проти подання до Конституційного суду. Це зробила Партія регіонів. Знаєте для чого? Для того щоб закріпити рішення Вищого адміністративного суду. У них ручний Вищий адміністративний суд, кишеньковий Конституційний суд, на короткому повідку Верховний суд. У них вся судова система куплена, залякана і для додаткової легітимацією вони вирішили піти в Конституційний суд ", - сказав Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Яценюка, єдина мета цього рішення - залякати депутатів, що залишилися. "З одного боку вони дали сигнал Партії регіонів - тільки спробуйте голосувати не так як ми вам сказали. І вони дали сигнал опозиції - якщо не будете переходити в більшість, ми позбавимо вас мандатів. Ми знаємо, що вони зараз пасуться по всім опозиційним фракціям. І один з механізмів залякати депутатів - це рішення Вищого адміністративного суду ", - заявив він.

Яценюк пояснив, що регіоналам необхідно "сколотити парламентську більшість". "Чому вони не йдуть голосувати в зал? У них більшості немає. Вони зараз вирішують ще одну проблему - через рішення судів, тиск і залякування вони хочуть тимчасово сколотити під себе більшість", - додав опозиціонер.

У прес-службі КСУ повідомили, що до суду надійшло подання 61 депутата щодо конституційності рішення ВАСУ про позбавлення Балоги і Домбровського депутатських повноважень.

Нагадаємо, 8 лютого ВАСУ визнав недостовірними результати виборів народних депутатів в одномандатних округах N11 (Вінниця) і N71 (Закарпатська обл.) Де обрані відповідно Домбровський і Балога, визнав відсутність у них депутатських повноважень і статусу, а також зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Досьє на Олександра Домбровського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини