RU

КСУ виконав замовлення олігархів, - Симоненко

13.04.2012, 14:42
КСУ виконав замовлення олігархів, - Симоненко - Фото
Петро Симоненко
Конституційний суд України, заборонив кандидатам у депутати паралельно балотуватися за списками і мажоритарними округами, виконав замовлення олігархів і підтвердив свою кишеньковість. Про це в ході інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив лідер Компартії Петро Симоненко.

Симоненко нагадав, що саме з ініціативи Компартії в закон про вибори народних депутатів була внесена норма, що дає право на подвійне балотування. "З цією нормою погодилися всі, в тому числі олігархи з Партії регіонів, олігархи з БЮТ, олігархи з Нашої України, і проголосували на підтримку цього закону про вибори", - сказав він.

"Право одночасно балотуватися в списку і на окрузі давало можливість найбільш професійно підготовленим людям в разі невдачі на окрузі бути обраним до парламенту. Те, що відбулося, свідчить про те, що Партія регіонів непослідовна, використовує, на жаль, підкилимні принципи і прийоми. А Конституційний суд зайвий раз підтвердив, що він є кишеньковим ", - заявив Симоненко.

За його словами, Конституційний суд "виконав замовлення великого капіталу". "І це призведе до того, що в мажоритарних округах будуть змагатися грошові мішки, а не програми партій, які передбачають комплексні рішення проблем виборців", - констатував він.

Нагадаємо, раніше КСУ оприлюднив рішення від 5 квітня, згідно з яким кандидатам в депутати Верховної Ради заборонено одночасно балотуватися за партійним списком і мажоритарному округу.


Досьє на Петра Симоненка
Інші питання й відповіді на них - на сторінці інтернет-конференції
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини