RU

КСУ відмовив в оскарженні звільнення Арбузова з Нацбанку

28.05.2013, 13:02
КСУ відмовив в оскарженні звільнення Арбузова з Нацбанку - Фото
Сергій Арбузов
Конституційний суд України відмовився розглянути подання 45 народних депутатів щодо порушень при голосуванні у Верховній Раді за постанову про звільнення Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку і призначення на цю посаду Ігоря Соркіна. Про це повідомляє прес-служба партії УДАР.

В партії Віталія Кличка зазначили, що рішення КСУ стало ще одним кроком до перетворення положень Конституції на юридичну фікцію. "Конституційний суд видав владі чергову індульгенцію на порушення Конституції. Обидві постанови Верховної Ради були прийняті з грубими порушеннями вимог Конституції і регламенту ВР, що підтверджувалося долученими до конституційних подань документами і матеріалами", - сказав депутат-ударівець Валерій Карпунцов.

На його думку
, для встановлення факту порушення процедури голосування за ці постанови КСУ достатньо було звірити прізвища народних депутатів, які проголосували "за", з даними реєстрації депутатів. "Однак і в цьому, як зазначив сам Конституційний суд, у нього не вистачає повноважень", - уточнив Карпунцов.

Разом з тим, за словами депутата, у 2010 році "цих повноважень було цілком достатньо, щоб скасувати конституційну реформу".

В УДАРі наголосили, що рішення КСУ - яскравий приклад вибіркового правосуддя. "Конституційний суд неодноразово проголошував, що він є незалежним арбітром і стоїть над політичним процесом. Однак політичні уподобання його суддів давно вже очевидні й загальновідомі", - резюмував Карпунцов.

Досьє на Ігоря Соркіна

Досьє на Сергія Арбузова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини