КСУ створив проблеми Гриценку, Кличку й Тягнибоку, - експерт

10.04.2012, 16:35
КСУ створив проблеми Гриценку, Кличку й Тягнибоку, - експерт - Фото
Олексій Гарань

Через рішення суду щодо закону про вибори постраждали нові політичні сили, переконаний Олексій Гарань

Конституційний Суд України (КСУ) підіграв правлячій більшості. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив професор кафедри політології НаУКМА, політолог Олексій Гарань, коментуючи рішення КСУ про неконституційність одночасного балотування кандидатів у депутати за списком партій та мажоритарному округу.

"Від рішення КСУ постраждала опозиція, але не лідери гонки, а ті, кого ми називаємо новими політичними силами. Наприклад, Гриценка або Кличка. Крім того, проблеми виникнуть у Свободи", - підкреслив Гарань.

Експерт зазначив, що КСУ "підігрує правлячій більшості". "Але опозиція, яка підтримала закон про вибори депутатів, повинна була розуміти, що цілий ряд аспектів закону буде змінений, в тому числі і ця норма", - додав політолог.

За словами Гараня, рішення КСУ загострює боротьбу за місця в партійних списках і на мажоритарних округах. "В цілому дуже сильно загострюється конкуренція всередині опозиції", - зазначив експерт.

Нагадаємо, сьогодні КСУ оприлюднив рішення від 5 квітня, згідно з яким кандидатам в депутати Верховної Ради заборонено одночасно балотуватися за партійним списком і мажоритарним округом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам