RU

КСУ створив проблеми Гриценку, Кличку й Тягнибоку, - експерт

10.04.2012, 16:35
КСУ створив проблеми Гриценку, Кличку й Тягнибоку, - експерт - Фото
Олексій Гарань
Конституційний Суд України (КСУ) підіграв правлячій більшості. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив професор кафедри політології НаУКМА, політолог Олексій Гарань, коментуючи рішення КСУ про неконституційність одночасного балотування кандидатів у депутати за списком партій та мажоритарному округу.

"Від рішення КСУ постраждала опозиція, але не лідери гонки, а ті, кого ми називаємо новими політичними силами. Наприклад, Гриценка або Кличка. Крім того, проблеми виникнуть у Свободи", - підкреслив Гарань.

Експерт зазначив, що КСУ "підігрує правлячій більшості". "Але опозиція, яка підтримала закон про вибори депутатів, повинна була розуміти, що цілий ряд аспектів закону буде змінений, в тому числі і ця норма", - додав політолог.

За словами Гараня, рішення КСУ загострює боротьбу за місця в партійних списках і на мажоритарних округах. "В цілому дуже сильно загострюється конкуренція всередині опозиції", - зазначив експерт.

Нагадаємо, сьогодні КСУ оприлюднив рішення від 5 квітня, згідно з яким кандидатам в депутати Верховної Ради заборонено одночасно балотуватися за партійним списком і мажоритарним округом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини