RU

КСУ вирішив, що докази типу плівок Мельниченка - не доказ

21.10.2011, 15:15
КСУ вирішив, що докази типу плівок Мельниченка - не доказ - Фото
9c6a25fb699868a7f0b00c3ec960561f.jpg

Як повідомляє прес-служба Конституційного суду, з проханням розтлумачити положення 3 статті 62 Конституції "обвинувачення не може засновуватися на доказах, отриманих незаконним шляхом" до КСУ звернулася Служба безпеки України.

Конституційний суд вирішив, що в аспекті цього конституційного подання положення ст. 62 Конституції потрібно розуміти так: обвинувачення у вчиненні злочину не може засновуватися на фактичних даних, отриманих внаслідок оперативно-розшукової діяльності уповноваженої на те особи без дотримання конституційних положень або з порушенням порядку, встановленого законом.

Крім того, обвинувачення неможливе, якщо факти отримані шляхом вчинення дій з їх збору і фіксації з використанням засобів, передбачених законом про оперативно-розшукову діяльність, особою, не уповноваженою на здійснення такої діяльності.

Рішення КСУ є обов'язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржено.

Нагадаємо, раніше адвокат екс-майора, автора касетного скандалу Миколи Мельниченка Микола Неділько, коментуючи це подання СБУ, заявив: "Це сталося саме тоді, коли досудове слідство у кримінальній справі, порушеній стосовно екс-президента Кучми, добігає кінця, і плівки пана Мельниченка визнані як докази у даній справі".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини