RU

КСУ почав розбиратися, коли українці знову підуть на вибори

05.11.2010, 12:04
КСУ почав розбиратися, коли українці знову підуть на вибори - Фото
251b2fdf5d985f49045be079631a3ce1.jpg

КСУ почав розбиратися, коли українці знову підуть на вибори
Конституційний Суд України почав розгляд подання щодо конституційності змін до Конституції стосовно проведення чергових виборів народних депутатів та Президента України. Про це повідомляє прес-служба суду.

Згідно із повідомленням, постановою колегії суддів КСУ відкрито конституційне провадження у справі за зверненням Верховної Ради.

У той же час, в КС зазначили, що провадження за зверненням ЦВК відносно дати оголошення виборів парламенту ще не відкрито - воно знаходиться на розгляді колегії.

Нагадаємо, раніше ЦВК подала до КСУ подання, в якому просить розтлумачити, коли будуть проводитися чергові парламентські вибори.

У свою чергу, Верховна Рада направила на експертизу до Конституційного Суду новий проект змін до Конституції, що прописує терміни повноважень парламенту і Президента в світлі скасування політреформи.

У проекті змін до Конституції фіксується, що найближчі чергові вибори Верховної Ради проходять в останню неділю жовтня 2012 року, а чергові вибори Президента України - в останню неділю березня 2015 року.

Політреформа-2004: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини