RU

Кризу не перемогти поверненням Конституції-2004 - Литвин

13.02.2014, 12:01
Кризу не перемогти поверненням Конституції-2004 - Литвин - Фото
Володимир Литвин
На думку народного депутата Володимира Литвина, чинна Конституція себе віджила, однак це не означає, що новий Основний закон потрібно приймати поспішно. Також проблему не можна вирішити поверненням до Конституції 2004 року. Про це він розповів в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Обидві редакції Конституції не ідеальні - і 1996 і 2004 років. Україні потрібен якісно новий документ. Потрібен більш реалістичний і фундаментальний підхід. Мені видається, що й сама ідея повернення неодмінно до Конституцією 2004 року навряд чи заспокоїть суспільство. Може бути, це в деякій мірі ублажить політиків, але ненадовго", - сказав Литвин.

В якості рецепта виходу з кризи колишній глава парламенту пропонує владі й опозиції укласти тимчасовий конституційний пакт і почати спільну роботу над абсолютно новим проектом Конституції.

"Необхідно підписати якусь угоду, в якій, крім усього іншого, визначити принципи організації країни і працювати над більш досконалим документом, беручи до уваги недоліки конституцій в редакції 1996 і 2004 років. Поетапно", - сказав він.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня лідери депутатських фракцій обмінялися своїми пропозиціями до законопроекту про зміну Конституції. У ході їх підготовки з'ясувалося, що у фракцій Батьківщина і УДАР не збігається думка з ряду значущих статей документа.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Повний текст інтерв'ю Володимира Литвина

<a href="http://liga.net/">Источник</a>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини